پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۱۸:۵۰:۰۸ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان سمنان تعیین تکلیف شود
سمنان – استاندار سمنان با بیان اینکه تعیین تکلیف املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان باید مد نظر باشد، گفت: این اقدام می‌تواند به کسب منبع درآمد برای دولت تبدیل شود.

املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان سمنان تعیین تکلیف شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی رضا آشناگر بعد از ظهر یکشنبه در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به میزبانی دفتر خود با بیان اینکه یکی از اقداماتی که باید در دستور کار مدیران استان قرار گیرد، تعیین تکلیف املاک مازاد است، ابراز کرد: برخی از ارگان‌های دولتی و مراکز آموزشی دارای املاکی هستند که در صورت تغییر کاربری، می‌تواند به عنوان منبع درآمدی برای مجموعه محسوب گردد.

وی با بیان اینکه املاکی که ارزش تجاری دارند تغییر کاربری داده شده برای افزایش کیفیت کارکرد مجموعه مورد استفاده قرار گیرد، افزود: به منظور افزایش کارایی و راندمان کاری یک دستگاه باید نیازهای آن مجموعه احصاء و اعلام شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیازهای خود را مشخص و اعلام کند، تاکید داشت: یکی از مواردی که باید بیش از پیش محقق شود، استفاده از توانمندی زنان در عرصه‌ی مدیریتی است لذا باید نقش مدیریتی بانوان در استان تقویت شود.‌

راضیه محبوب رئیس دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه پتانسیل‌های بسیار خوبی برای کشور محسوب می‌شود، گفت: لازم است تا سرمایه گذاری مطلوبی بر روی آنها صورت گیرد.

فاطمه منصوری مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در سخنانی کوتاه نقش این نهاد در اشتغال را پررنگ دانست و گفت: مهارت افزایی امروز یکی از کارهای ویژه‌ایی است که فنی و حرفه‌ای در قبال جامعه دارد.

کد خبر ۴۵۹۰۷۹۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال