پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
10:45:52 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتصاب سرپرست فرمانداری سمنان و مدیر کل دفتر سیاسی استانداری سمنان
انتصاب سرپرست فرمانداری سمنان و مدیر کل دفتر سیاسی استانداری سمنان
استاندار سمنان با صدور احکام جداگانه‌ای سرپرست فرمانداری سمنان و مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان را منصوب کرد.

شعار سال: علیرضا آشناگر، استاندار سمنان، طی حکمی نادر فخری را بعنوان سرپرست فرمانداری سمنان منصوب کرد.

در حکم انتصاب نادر فخری آمده است:

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی و نظر به مراتب تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سمنان منصوب می‌شوید.

توجه و احترام به مردم این، ولی نعمتان ما و تشکیل جلسات، هماهنگی و نظارت بر عملکرد واحد‌های فرمانداری جهت اجرای امور بصورت مستمر، ایجاد هماهنگی بین ادارات و بخشداری‌های تابعه و نظارت بر عملکرد ادارات شهرستان از جمله وظایفی است که امید است در انجام آن تلاش و کوشش نمایید.

خبر جدید  عملیات بیولوژیک مرتع در استان سمنان ۷۰ درصد پیشرفت دارد

همچنین با حکم علیرضا آشناگر، استاندار سمنان، سید عباس دانایی، به سمت مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان منصوب شد.

در حکم انتصاب دانایی آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تجربه و توانمندی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان منصوب می‌شوید.

نظارت مستمر بر نحوه فعالیت احزاب، جمعیت‌ها و انجمن‌های اسلامی، تهیه و تدوین برنامه‌ها و سیاست‌های عمومی دولت و ابلاغ به فرمانداران و بخشداران در چارچوب قوانین و مقررات، پیگیری امور اجرایی و نظارت بر حسن اجرای انتخابات و هدایت مجریان در سطح استان، انجام مطالعات لازم در خصوص ساماندهی امور مربوط به ایجاد، انتزاع، ادغام و یا تبدیل نقاط مختلف استان به روستا، دهستان، شهر، بخش و شهرستان در سطح استان در چارچوب ضوابط و تعاریف تقسیمات کشوری، بازنگری و بهنگام سازی اطلاعات مکانی نقشه‌های تقسیمات کشوری از اهم مواردی است که انتظار دارد به نحو شایسته در انجام آن تلاش و کوشش نمایید.

خبر جدید  کاهش ۳۰ درصدی موجودی تمامی پرونده های مراجع قضایی دادگستری استان سمنان در هفت سال گذشته

شایان ذکر است، نادر فخری تا پیش از این معاون استاندار و فرمانده ویژه شاهرود بوده است. فخری جایگزین سیدعباس دانایی فرماندار پیشین سمنان که به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری منصوب شد، خواهد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از آریا نیوز، تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹، کدخبر:aryanews.com، ۲۰۲۰۱۱۲۹۱۲۴۶۲۵۹۳۳

خبر جدید  مجلس کارنامه قابل قبولی ندارد/ تعلل در رفع مشکلات مردم مشهود است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد